Jaunības ziede v2.0
Ziede, lai atgrieztu organismā jaunības sajūtu- modifikācija

Lietošana

Ziedi lieto lokāli vēlamajā vietā. Ierobežojumu lietošanā nav, neskaitot alerģiskas reakcijas, tāpēc pirms lietojat šo ziedi uzsmērējiet uz iekšdelnas nedaudz un palūkojieties vai nerodas blaknes. Pēc pieredzes varu teikt, ka šīs ziedes pielietojums 1 reizi, maksimums 2 reizes dienā- pie smagā problēmām, ir pilnībā pietiekams.

Taču ieteikuma kārtā, es to ieteikšu lietot pirms gulētiešanas, ieziesties un doties pie miera. Nākamā rītā ziedes pārpalikumus uz ādas var notīrīt un tā turpinās savu darbību tāpat. Efekts, parasti novērojams, sākot ar lietošanas 2-3 reizi. Ieteicas lietot bez pārtraukumiem, kursa veidā, vadoties pēc savām sajūtām. Tiklīdz pašsajūta uzlabojas, palietojiet to vēl pāris dienas.

Ziedi var uzglabāt 2 gadus, taču to atverot, ieteicams, izlietot ātrāk. Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

Tā, kā ziede satur ne lielās koncentrācijās, bet tomēr indīgus augus, pēc ziedes lietošanas ir svarīgi nomazgāt rokas ar ziepēm, kā arī ziedi neziest uz atvērtām brūcēm. Ārīgi lietojot šo ziedi, saindēšanās blaknes nav novērotas. Iekšķīgi šo ziedi lietot nav paredzēts.

Der zināt, ka ziede mazina arī sāpju signālu efektivitāti un to samazināšanās nenozīmē pilnīgu atlabšanu. Tāpēc, lietojot ziedi, saudzējiet sevi arī mirklī, kad sāpes ir rimušās.

Izveide

  • Ekstrakti vīnogu kauliņu eļļā 74%;
  • Bišu vasks 10%;
  • Kokosriekstu eļļa 10%;
  • Sveķi 6%.

Sākotnēji tiek gatavoti ekstrakti/ izvilkumi no augiem. Šeit izmantots komplekss izvilkums- vīnogu kauliņu eļļā ir nostādināti zirgkastaņas augļi, atsevišķi tauksaknes sakneņi un plūmju evernija ar lielo diždadzi. Tālāk šīs eļļas ir sajauktas kopā un ar tām ir aplietas sarkanās mušmires un kaltēti zirgkastaņas ziedi. Ekstrakts galēji nostādinot, pakļauts 40C termiskai apstrādei.

Gatavojot ziedi, tiek ievietoti cepeškrāsnī: bišu vasks, egļu sveķi un kokosriekstu eļļa pie 110C. Kad masa ir izkususi, to kārtīgi izmaisa un samazina krāsns temperatūru uz 60C. Iestājoties stabilai temperatūrai krāsnī, tur tiek ievietots ekstraktu maisījums un tajā termometrs- jāuzrauga, lai termometrs nepārsniegtu 40C temperatūru. Abas masas salej kopā un kārtīgi izmaisa, līdz masa kļūst homogēna, tad to var arī pildīt traukos un atdzesēt.


Pamatojums

Šīs ziedes pirmatnējo nozīmi var izlasīt šeit!

Šī ziede ir modificēta un atvasināta no sākotnējo radītās Jaunības ziedes, palielinot augu saturu, kā arī to daudzveidību un aizstājot priežu sveķus ar egļu sveķiem. Egļu sveķi tautas dziedniecībā tiek izmantoti visnotaļ plaši, jo tajos ir mazāk terpentīna daļas, bet tai pat laikā lielāks saturs ar citām vērtīgām komponentēm. Lazdas miza klāt pievienota, lai palielinātu ietekmi uz asinsvadiem. Diždadzis ar everniju ietekmēs ādas virsējos slāņus dažādi to aizsargājot.