AGFonds atbalsts
Atbalsts un kā strādā paypal donate sistēma

AGFonds atbalsts

AGFonds atbalsta funkcija saistās ar šī projekta atbalstīšanu, tas ir brīvprātīgs pasākums, lai projekts spētu izdzīvot. Projekta autors, pamatā visas lietas nodrošina pats- gan tehniskās, gan teorētiskās. 

AGFonds nodarbojas ar informatīvās bāzes izvēdi, kam nepieciešams ir jaudīgs dators, video un fototehnika, planšete un citas lietiņas, kuras izmantoju, lai radītu maksimāli ērtu un patīkamu informācijas attēlošanu. 

Nodarbojoties ar dažādiem pētījumiem, ir nepieciešami izejmateriāli, vaski, eļļas u.t.t. vai lauka apstākļos, tie ir dažādi citi materiāli- auklas un arī specifiskas palīgierīces, kuras jāveido mājās pašam. Tāpat, lai aizbrauktu uz mežu ir vajadzīga degviela. Kvalitatīvai informācijai, nākas abonēt un pirkt dažādus vispasaules autora darbus, par dažādām tēmām.

Tāpat arī šīs mājas lapas vietne prasa savus resursus, reizi gadā samaksājot par tās uzturēšanu.

Tie ir daži piemēri, kam darbojas AGFonds atbalsta sistēma, tā nekādā veidā nesaistās ar šī projekta autora finansiālu uzturēšanu, bet gan drīzāk ir tāda sava veida "samešanās" ar autoru, lai autors spētu optimālāk izmantot savu laiku, strādājot un radot jaunu informāciju.

Kā darbojas Paypal donate sistēma

Neliela pamācība, kā lietot Paypal.com sistēmu izmantojot Donate funkciju. Šī sistēma ir pašlaik viena no adekvātākajām un mazāk bīstamajām, kura sasaistās ar Jūsu kontu. To plaši pielieto visā pasaulē jau padsmit gadus un šī sistēma tiek lietota arī tādas vietnēs, kā ebay.com un aliexpress.com darījumu apmaksai.

Sākotnēji mājas lapā ir jāatrod šāda poga ar apzīmējumu "Donate" (ziedojums). Un spiežam tai virsū. Pārlūks pārslēgsies uz jaunu logu- paypal.com sistēmu.

Aplūkojam adrešu logu un redzam tur slēdzeni, tas nozīmē, ka pieslēgums ir drošs un tiek šifrēts. Neviens paralēli nevar pieslēgties un nokopēt datus kurus gatavojaties ievadīt. Varat salīdzināt ar AGFonds mājas lapu un redzēsiet pavisam citu apzīmējumu, ka tā nav droša un informācija netiek šifrēta (izsaukumzīme trīsttūrītī). Ja, adrešu logā parādās tāds apzīmējums, nekādā gadījumā tajā neievadiet savus datu, īpaši bankas. Šāds resurs netiek šifrēts un apdraud Jūsu datus, ja taisaties mājas lapā kaut ko vadīt- savādāku apdraudējumu nav. Lasīt varat droši.

Kad esat noskaidrojuši  par pieslēguma drošību, varat ķerties klāt jaunajam logam, kurš ir atvēries. Šis logs sastāv no lauka, kurā varat ievadīt Jums vēlamo summu. Zemāk ir vieta, kurā varat ielikt ķeksīti- tas ir paredzēts, ja vēlaties iestatīt šo darījumu, kā automātisku ikmēneša maksājumu. Attiecīgi reizi mēnesī, konkrētajā datumā tiks veikts šāds darījums par Jūsu izvēlēto summu- automātiski.

Zemāk ir iespēja izvēlēte starp diviem darījuma izpildes veidiem:

  1. "Donate with Paypal"- Jums ir aktīvs PayPal konts un darījums notiks caur to;
  2. "Donate with card"- darījums notiks izmantojot bankas karti, līdzīgi, kā veicot darījumus interneta veikalos.

Apskatīsim veidu, kad tiek izmantota bankas karte, jo ja Jums ir aktīvs PayPal konts, tad ar šo sistēmu apieties jau mākat. Izvēloties bankas kartes darījuma veidu atvērsies šāda forma, kuru nāksies aizpildīt. Zem summas ir atkārtota iespēja ielikt ķekšīti, lai darījums notiktu reizi mēnesī automātiski. 

Aizpildot formu, nāksies aizpildīt to visu, izņēmums ir tikai Address line 2. Tā tad sākumā izvēlamies valsti, kurai ir piesaistīta mūsu bankas karte un ar kuru tiks veikts darījums.

Card number- ir kartes garais nummurs priekšpusē;

Expires- ir kartes derīguma termiņš kartes priekšpusē xx/xx;

Security code- ir atrodams kartes aizmugurē, paraksta joslas galā, tie ir trīs cipari;

First name/ Last name- vārds uzvārds uz kartes, parasti kā kura banka, bet citiem patīk, citiem nepatīk garumzīmes un mīkstinājuma zīmes;

Address line 1- ir dzīves vietas adrese;

Address line 2-  ir otra adrese (nav obligāts lauks);

City/Town/Village- Pilsēta;

Postal code- pasta kods (ievadot arī valsts apzīmējumu- 'LV');

Zemāk redzēsiet ķeksīša vietu- tur var ielikt un arī neielikt ķeksīti, tas ir AGFonds redzēs vai neredzēs Jūsu dzīves vietas adresi- nav vajadzības, informācija, kuru es neizmantošu- ja, būs nepieciešama pajautāšu Jums tieši;

Pie kontaktinformācijas gan aizpildiet:

Phone number- tālruņa numurs;

Your email- epasta adrese (šis AGFondam ir svarīgi, tālākai sadarbībai).

Apakšā ķeksītis, ja vēlaties, lai ievadītā informācija tiktu saglabāta nākošajiem darījumiem caur Paypal sistēmu.

Tālāk ir poga Agree&Donate Now, tā ir apstiprināšanas poga.


Tam arī būtu jābūt viss, jo nevaru pārbaudīt tālāko- mana bankas karte nav ievadāma, jo ir reģistrēta tieši uz AGFondu.

Tālāk tikai jāmēģina uz aktīvo pogu:


 .