Vannas bumbas
Pašu gatavotas vannas bumbas no viegli pieejamām sastāvdaļām

Vienkārša recepte, lai pārlieku neiespringtu un rezultātā iegūtu nelielu bērnības izjūtu ejot vannā. Der zināt, ka tās nebūs tik aktīvas, kā pie ražotājiem nopērkamās, taču...

Sastāvdaļas ir pavisam vienkāršas:

  • 2 daļas dzeramās sodas;
  • 1 daļa citronu skābes;
  • Pēc izvēles, jeb kura šķidra augu eļļa- vidēji uz 500gr. masas varam rēķināt 5-10ml. Taču der pievērst uzmanību uz masas stāvokli, tā nedrīkst palikt kā mīkla (tad vienkārši piejauciet klāt vēl mazliet sausās sastāvdaļas), taču to saspiežot kopā, tai ir jāsaķeras;
  • Pēc izvēles jeb kuru ēterisko eļļu;
  • Klāt var arī piejaukt dažādus aromātiskos augus, ieteicams, smalki maltus, lai tie labāk spētu izdot savas vērtīgās vielas, kā arī nenosprostotu vannas izteku.

Pagatavošana:

Sākotnēji samaisa kopā visas sausās sastāvdaļas un tad piejauc klāt augu eļļu un turpina maisīt, līdz iegūst viendabīgu masu. Tālāk masu pilda formiņās un nopresē- jeb kādās, sev ērtās.

Pašu veidotās vannas bumbas, ieteicams, neveidot lielu izmēru, efektīvāk darbosies vairākas mazas. Kā arī žūstot, lielās mēdz sadrupt vieglāk, kā maza izmēra.

Kad viss ir izdarīts, bumbas liekam žūt un pēc pāris dienām, tās jau būs sacietējušas un lietojamas. Noderēs arī kā lieliska ideja, pašu gatavotai dāvanai.