Vīriešu tēja
Ārstniecības augu maisījums vīrieša labsajūtai

Sastāvā:  Fermentēta šaurlapu ugunspuķe (Chamaenerion angustifolium), Fermentētas kļavu lapas (Acer platanoides) , Kļavas ziedi (Acer platanoides), Pavasara bērza lapas (Betula alba), Sudraba retējs (Potentilla argentea), Maura retējs (Potentilla anserina), Ārstniecības melisa (Melissa officinalis), Ārstniecības ķiplocene (Alliaria petiolata), Maura sūrene (Polygonum arenastrum Boreau), Pelēkā sirmene (Berteroa incana), Divšķautņu asinszāle (Hypericum perforatum), Lielā nātre (Urtica dioica), Parastā raudene (Origanum vulgare), Pūkainā kazroze (Epilobium hirsutum), Sirds mātere (Leonurus cardiaca), Lazdu miza (Corylus avellana), Tīruma pēterene (Knautia arvensis).

Apraksts

Šis tējas maisījums ir paredzēts vīriešu labsajūtas uzlabošanai, kā arī lai atbalstītu vīrieša spēku. Neatkarīgi no tā, šo tēju pilnīgi droši drīkst lietot arī sievietes. Tēja nesatur bīstamu vai indīgus augus, taču pārspīlēt ar tās lietošanu nevajag! 

Dienas laikā šo tēju vēlams nelietot vairāk par 500-600ml. Lietojot šo tēju ieteicams to darīt ar pārtraukumiem un nelietot to vienlaidus, ilgu laiku.

Tējas maisījuma pagatavošanai izmanto uzvārītu un mazliet atdzesētu ūdeni (~80C optimāli). Ļauj tējai 20 minūtes ievilkties un tad to var lietot.

Tēja ir lietojama gan pirms, gan pēc ēšanas- nosacījuma nav. Tēja, kura paredzēta labsajūtas nodrošināšanai, arī lietošanā ir ērta!

Atsevišķos gadījumos tēja var radīt arī alerģiskas reakcijas, lai arī tējas sastāvā nav bīstamu augu, tomēr tie iedarbojas uz dažādām organisma sistēmām vienlaikus. Kā rezultātā, var sastapties arī ar kādu no organisma pretreakcijām! Šādos gadījumos, tējas lietošanas devu pārtrauc vai samazina lietojamo devu. Turklāt, ja tēju nevarat lietot iekšķīgi, to droši var pievienot vannā un uzņemt daudz vērtīgu vielu caur ādu!

Der zināt, ka tējas maisījumā ir izmantoti augi ar augstu iedarbības efektivitāti. Īpaši pelēkā sirmene, kurā ir milzīgos daudzumos cinks, kurš ir vērtīgs vīrieša veselībai, taču vienlaikus ir arī bīstams, to pārdozējot. Gatavojot tējas maisījumu vīriešiem, vienmēr piedomājiet, par to kuru augu, cik lielos daudzumos pievienot, lai neradītu saindēšanos ar tēju.

Pamatojums

Vīriešu tējas maisījums, galvenokārt, atšķiras no sieviešu tējas maisījuma ar to, ka vīrieši dabas velšu lietošanā ir daudz kūtrāki un retāk ievēro nopietnu pieeju dabas velšu lietošanā. Papildus tam, vīriešiem ir tendence turpināt savu ierasto dzīves stilu, kurš sevī iekļauj daudz vairāk cilvēku dzīvību apdraudošus riskus. Vai tas ir neveselīgs uzturs, traumatiski un kaitīgi darba apstākļi, kaitīgi ieradumi, lielas pārslodzes u.t.t. Un šie faktori turpinās arī mirklī, kad vīrietim būtu jāapstājas un jāvelta vairāk laika sev. Tas neattiecas tikai uz dabas veltēm, bet uz vīriešu tendenci kopt savu veselību kopumā. Vīriešiem ir daudz lielāka tendence nonākt smagos stāvokļos, kā sievietēm, pamatā, tāpēc ka vīrietim ir stāvoklis kamēr viss ir kārtībā vai jau ir tuvu tam, kad ir jau par vēlu. Kopumā varētu teikt, ka sievietes aktīvāk par sevi rūpējās un daudz vairāk interesējās, meklē iespēju un ir daudz informētākas, kā arī biežāk nodarbojas ar profilaktisku savas veselības uzturēšanu. Protams, izņēmumi ir visur un pateikt viennozīmīgi neko nevar.

Diemžēl, vīriešu veselības kopšanā, nopietnu dalību ir jāņem sievietei un tieši sieviete ir tā, kas uztur vīrieša fizisko veselību. Protams, tā ir pagale ar diviem galiem, vīrietis nodrošina sievietes garīgo veselību, sieviete vīrieša fizisko veselību, ja iztrūkst kāds no mijiedarbības posmiem, tad brūk abas puses un praktiski vienlaicīgi.

Vīrietim, neskaitot, ka ir nepieciešama sievietes mīlestība, ir nepieciešams arī vīrišķais spēks! Diemžēl, dzīves apstākļi, tradīcijas un ieradumi šajā gadsimtā ir tādi, kādi tie ir un nereti arī vīrietim ir nepieciešams atbalsts.

Tas arī bija iemesls, kāpēc tika radīts šāds tējas maisījums un tā darbības virziens nav tikai uz vīrieša līniju, bet arī iedarbība uz citām organisma sistēmām, kuras rezultātā atbild arī par vīrišķo spēku. Kā, rāda pieredze, galvenais ienaidnieks šodienā ir dažāda veida iekaisums, ar to sākās arī visas pārējās vīriešu problēmas, kuras nereti pārvēršas arī smagās veselības problēmās.

Vēloties izbēgt no dažādām veselības problēmām ir nepieciešams iedarboties uz dažādām sistēmām uzreiz, tāpēc tējas maisījumā var atrast augus, kas iedarbojas, gan uz dzimumorgānu sistēmu, gan urīnizvades sistēmu, gan sirds asinsvadu sistēmu un citām ne mazāk nozīmīgām sistēmām. Šādam maisījumam nav nomierinoša iedarbība uz vīrieti, jo vīrietim tas nav nepieciešams.

Tējas maisījuma mērķis ir stiprināt vīrišķo spēku, atbalstot vīrieša organisma sistēmas, to pilnvērtīgai darbībai, mazinot kaitīgo faktoru ietekmi un efektu.

Šādu tējas maisījumu var lietot pie jebkādām veselības problēmām, kuras saistās ar vīrieša līniju, protams, papildus var piemērot arī specifiskus līdzekļus. Tāpat arī šāda veida tējas lietošana palīdzēs arī pie citām problēmām, ar kurām ikdienā varam sastapties!

Der saprast, ka šis maisījums nav dogmatisks un to var droši mainīt, variēt tā sastāvu un izpausties radoši, pēc nepieciešamo mērķu sasniegšanas!