"Anti-age" ziede
Ziede cīņai pret vecuma izpausmēm

Lietošana

Ziedi lieto lokāli vēlamajā vietā. 

Ierobežojumu lietošanā nav, neskaitot alerģiskas reakcijas, tāpēc pirms lietojat šo ziedi uzsmērējiet uz iekšdelnas nedaudz un palūkojieties vai nerodas blaknes (sasārtumi, alerģija). Lietošanas biežumam ierobežojumu nav, lieto pēc vajadzības.

Iesaku šo ziedi lietot pret grumbām, pigmentācijas plankumiem, kuperozi, kalstošas ādas (elkoņi, pēdas, rokas). Lai aizsargātu ādu no UV stariem un pastiprinātu iedeguma noturību. Svarīgi zināt, ka tieši pēc ziedes lietošanas, nav vēlams doties saulē vismaz 2h (speciāli sauļoties). Tāpat ziede palīdzēs sabarot ādu, atbrīvoties no ādas iekaisumiem, sarīvējumiem, izsvīdumiem u.c.

Ar ziedi drīkst eksperimentēt, nelietojot iekšķīgi, jo šī recepte ir spējīga palīdzēt arī pie nenosauktām šeit problēmām- ziežu iedarbība ir ārkārtīgi plaša, pētījumi ārkārtīgi maz. Ja, novērojat, kādu interesantu ziedes efektu, lūgums, uzrakstīt vēstuli "Kontakti".

Ziedi var uzglabāt 3 gadus. Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

Izveide

Receptes pagatavošana pēc tā paša principa, kā citas ziedes. Par piemēru varat izmantot šo!

Recepte Nr1: 

Bišu vasks 10%, Kokosriekstu eļļa 10%, parastās gailenes ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 27%, divšķautņu asinszāles ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 15%, Islandes cetrārija ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 10%, ārstniecības pienenes un pūkainā diždadža ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 10%, parasto zemestauku ekstrakts rīsu kliju eļļā 5%, bērza čagas ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 5%, ārstniecības salvijas ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 5%, parastās sviestbekas ekstrats rīsu kliju eļļā 3%.

Recepte Nr2:

Bišu vasks 10%, Kokosriekstu eļļa 10%, Sēņu maisījums 80%

Pamatojums

Kā jau pēc nosaukuma saprotams, tad "Anti-age" ziede ir paredzēta, lai uzlabotu savu pašsajūtu un sakoptu savu ādu, pēc gadu izdarītajām nebēdnībām. Ziedē ir izmantotas dabas veltes, kuras ir līderi gan "anti age" virzienā, gan tādas, kuras jau pilda savas konkrētas funkcijas, rezultātā sniedzot pilnvērtīgu kopējo efektu. Centos šajā ziedē aptvert maksimāli plašu iedarbības spektru, lai tā iedarbotos gan kosmētiski, gan ārstnieciski. Protams, gatavojot šo ziedi varat eksperimentēt ar sastāvā esošām izejvielām un tas pat ir vēlams. Es piedāvāju tikai pamata procentuālos daudzumus, kā to redzu es. Iepazīstoties ar ziedes sastāvdaļām, var droši mainīt to proporcijas, kā gribas Jums. (Zem pirmā attēla ir saites uz katru).

Ziede, protams, nav panaceja un tā nav brīnumu līdzeklis, taču tā būs daudz draudzīgāka, kā to piedāvā vairums kosmētikas ražotāji. Jo sastāvā izmanto tikai dabīgas un drošas sastāvdaļas. Kam ir savi plusi un, protams, arī mīnusi. Ar dabīgām sastāvdaļām ir daudz sarežģītāk strādāt- tās var nobeigt ātrāk, kā sākat ko gatavot.

Kā jau visām ziedēm vienmēr vajag saprast, ka tās darbības virzieni ir daudz plašāki, kā tos varu aprakstīt šeit. Ne reizi vien, testējot ziedes esmu sastapies ar gadījumiem, kad ziede darbojas arī citā virzienā, kuru sākotnēji pat neparedzēju. Saprotamu, apstākļu dēļ, ziedēm nav iespējams uztaisīt klīniskus pētījumus ar vairāku simtu pacientu testēšanu. Tāpēc, savs brīnums tomēr ziedēs slēpjas.

Šīs ziedes iedarbības virziens varētu būt tāds mazliet izplūdis, bet skanēt tā- ka tā ir palīgs pret mūsu laika gaitā iegūto dzīves nogurumu, kas nereti iespiedies jau mūsu fiziskajā tēlā. Tāds mērķis arī ziedes receptes atstrādei ir, lai uzlabotu ikdienu!