Sastāvā: Raskrēsliņš parastais (Alchemilla vulgaris), Salvija ārstniecības (Salvia officinalis), Raudene parastā (Origanum vulgare), Nātre lielā (Utrica dioica), Vībotne parastā (Artemisia vulgaris), Brūkleņu mētra (Vaccinium vitis idaea), Plikstiņš ganu (Capsella bursa pastori), Kliņģerīte ārstniecības (Calendula officinalis), Pelašķis parastais (Achillea millefolium), Lucerna apiņu (Medicago lupulina), Āboliņš pļavas (Trifolium pratense), Madara īstā (Galium verum), Madara mīkstā (Galium mallugo), Palēcīte laimes (Orthilia secunda), Asinszāle divšķautņu (Hypericum perforatum).
Apraksts
Šis tējas maisījums ir paredzēts sievietes labsajūtas uzlabošanai, taču pārspīlēt ar tās lietošanu arī nebūtu vēlams! Dienas laikā šo tēju vēlams nelietot vairāk par 500-600ml. Lietojot šo tēju ieteicams to darīt ar pārtraukumiem un nelietot to vienlaidus, ilgu laiku.
Tējas maisījuma pagatavošanai izmanto uzvārītu un mazliet atdzesētu ūdeni (~80C optimāli). Ļauj tējai 20 minūtes ievilkties un tad to var lietot.
Tēja ir lietojama gan pirms, gan pēc ēšanas- nosacījuma nav. Tēja, kura paredzēta labsajūtas nodrošināšanai, arī lietošanā jābūt ērta!
Atsevišķos gadījumos tēja var radīt arī alerģiskas reakcijas, lai arī tējas sastāvā nav bīstamu augu, tomēr tie iedarbojas uz dažādām organisma sistēmām vienlaikus. Kā rezultātā, var sastapties arī ar kādu no organisma pretreakcijām! Šādos gadījumos, tējas lietošanas devu pārtrauc vai samazina lietojamo devu. Turklāt, ja tēju nevarat lietot iekšķīgi, to droši var pievienot vannā un uzņemt daudz vērtīgu vielu caur ādu!
Ko der zināt! Tēja satur augus, ar iedarbību uz hormonālo organisma funkciju, kā arī augi, kuri iedarbojas asiņošanu mazinoši/ apturoši. Atbilstoši, šo tēju nebūt vēlams lietot mēnešreižu laikā, ja cikls ir stabils un nesāpīgs. Sāpīgu mēnešreižu laikā, mazākās devās, taču var palietot šo tēju, lai palielinātu savu labsajūtu.