Sieviešu tēja
Ārstniecības augu maisījums sievietes labsajūtai

Sastāvā: Raskrēsliņš parastais (Alchemilla vulgaris), Salvija ārstniecības (Salvia officinalis), Raudene parastā (Origanum vulgare), Nātre lielā (Utrica dioica), Vībotne parastā (Artemisia vulgaris), Brūkleņu mētra (Vaccinium vitis idaea), Plikstiņš ganu (Capsella bursa pastori), Kliņģerīte ārstniecības (Calendula officinalis), Pelašķis parastais (Achillea millefolium), Lucerna apiņu (Medicago lupulina), Āboliņš pļavas (Trifolium pratense), Madara īstā (Galium verum), Madara mīkstā (Galium mallugo), Palēcīte laimes (Orthilia secunda), Asinszāle divšķautņu (Hypericum perforatum).

Apraksts

Šis tējas maisījums ir paredzēts sievietes labsajūtas uzlabošanai, taču pārspīlēt ar tās lietošanu arī nebūtu vēlams! Dienas laikā šo tēju vēlams nelietot vairāk par 500-600ml. Lietojot šo tēju ieteicams to darīt ar pārtraukumiem un nelietot to vienlaidus, ilgu laiku.

Tējas maisījuma pagatavošanai izmanto uzvārītu un mazliet atdzesētu ūdeni (~80C optimāli). Ļauj tējai 20 minūtes ievilkties un tad to var lietot.

Tēja ir lietojama gan pirms, gan pēc ēšanas- nosacījuma nav. Tēja, kura paredzēta labsajūtas nodrošināšanai, arī lietošanā jābūt ērta!

Atsevišķos gadījumos tēja var radīt arī alerģiskas reakcijas, lai arī tējas sastāvā nav bīstamu augu, tomēr tie iedarbojas uz dažādām organisma sistēmām vienlaikus. Kā rezultātā, var sastapties arī ar kādu no organisma pretreakcijām! Šādos gadījumos, tējas lietošanas devu pārtrauc vai samazina lietojamo devu. Turklāt, ja tēju nevarat lietot iekšķīgi, to droši var pievienot vannā un uzņemt daudz vērtīgu vielu caur ādu!

Ko der zināt! Tēja satur augus, ar iedarbību uz hormonālo organisma funkciju, kā arī augi, kuri iedarbojas asiņošanu mazinoši/ apturoši. Atbilstoši, šo tēju nebūt vēlams lietot mēnešreižu laikā, ja cikls ir stabils un nesāpīgs. Sāpīgu mēnešreižu laikā, mazākās devās, taču var palietot šo tēju, lai palielinātu savu labsajūtu.

Pamatojums

Tējas maisījuma iedarbības pamatvirziens ir uzlabot sievietes ikdienu un labsajūtu. To nodrošina, dažādi, vēsturiski tautas medicīnā un ne tikai, pamatoti augi. Tējas maisījums iedarbojas gan fiziskā, gan dvēseliskā līmenī, tādi nodrošinot kompleksu iedarbību uz sievietes pašsajūtu, kā tādu!

Svarīgi ir saprast, ka tējas sastāvs nav "akmenī kalts" un ar to droši drīkst spēlēties, tāpat arī ja papētīsiet, katra auga individuālu darbību, tad sapratīsiet, kādās proporcijās vēlaties gatavot savu maisījumu un kas tieši Jums ir svarīgs!

Kā jau ir labi zināms sievietes ķermenis ir unikāls un tieši saistīts ar zemes enerģiju- arī tas ir viens no iemesliem, kāpēc līdzsvarotas sievietes vienmēr ir tuvāk zemei, tai pat laikā vīriešus piespiest dzert tējas, lietot dabas veltes ir vēl tas darbiņš! Vienkārši polaritātes dzimumiem atšķiras- enerģijas uzņemšanas veids un vieta. Un kas vēl interesanti, ko šodienas sabiedrība ir aizmirsusi, ka vīrieša fizisko veselību nodrošina sieviete, tā tad sievietei jau pašos pirmsākumos ir jābūt veselai, līdzsvarotai un jāatrodas labsajūtā. 

Tējas maisījums darbojas vairākos plānos, kā fiziskos, tā dvēseliskos, jo arī to jau zināt, ka sievietes veselība nav atkarīga tikai un vienīgi no fiziskās plaknes, bet gan arī no tā kā tā jūtas dvēselē. Un biežākais sievietes diskomforta avots ir tieši dvēseliska nelīdzsvarotība/ disbalans. Diemžēl, ir aspekti, kurus šis tējas maisījums nespēj pārklāt, taču jau ir vairāk nekā nekas! Sievietes labsajūtu un veselību ietekmē gan stress, gan nepareizs dzīves veids, dažādi hormonāli traucējumi un notikumi ķermenī, sliktas kvalitātes atpūta, nemiers, sievietei neparedzētas rūpes un slodzes, kā arī citas banālās lietas, par kurām runā daudzi, bet ieklausās viņos maz!

Tējas maisījuma sastāvā ir augi, kuri iedarbojas nomierinoši, miegu uzlabojoši, hormonālo procesu un apasiņošanos sakārtojoši, dažādu iekaisumu noņemoši, kā arī dziednieciski uz dažādām veselības problēmām, tai skaitā arī pa sieviešu līniju. Papildus, augi spēj iedarboties arī uz organismu stimulējoši, paceļot gan libido, gan auglību (tāpēc uzmanīgi lietojam tēju un domājam par izsargāšanos). Šis tējas maisījums, nav tikai tēja, kura sakārto sieviešu līnijas problēmas- iedarbība ir daudz plašāka, uztverot sievieti, kā vienu veselumu!

Sastāva daudzveidība ir tik liela, tikai tāpēc, ka cilvēks nereti neizprot dabas velšu iedarbību uz cilvēku un mēģina tās lietot, kā medikamentus un rezultātā viļas, jo lietojot vienu augu nav sasniegts vēlamais rezultāts. Taču labsajūtas un veselības pamats ir komplekss darbs ar sevi, tai skaitā arī ar dažādu dabas velšu loģiska un sistemātiska lietošana. Veidojot tējas maisījumu, esiet radoši un domājiet par rezultātu kopumā, jo esam vesela, unikāla un sarežģīta sistēma, tā tad uzturēt sevi kārtībā varam tikai ar tādu pašu kompleksu sistēmu.