Unakits

Akmens apraksts

Unakits sastāv no dažādu nokrāsu laukšpata. Šis akmens ir viens no granīta paveidiem. Minerāls mēdz būt rozā, gaiši zaļš un tumši zaļš. Sastopami arī kristālu, kuros atrodami balti, sarkani, brūni ieslēgumi. Kristāli ir necaurspīdīgi ar samtainu atspīdumu.

Cietība 6,0- 7,0 pēc Mosa skalas; blīvums 2,6-2,7 gr./cm3.

Pamata atradnes vietas ir Krievijā, Ķīnā, Brazīlijā un Āfrikā.

Ārstnieciskās īpašības

Tautas medicīnā unakits tiek uzskatīts par visnotaļ universālu, profilaktiskas nozīmes akmeni. Iesaka nēsāt unakita krelles, kad sākas gripas saslimšanas. Tieši tāpat arī iesaka nēsāt unakita rokas sprādzes, lai cīnītos ar lieko svaru.

Bieži speciālisti izvēlas tieši šo akmeni sievietēm, kurām ir problēmas ar palikšanu stāvoklī, jo valda uzskats, ka šis akmens ar savu enerģētiku ir spējīgs sakārtot sievietē visus reproduktīvos procesus.

Maģiskās īpašības

Unakita iedarbība saistās ar cilvēka vispār psiholoģisko attīstību. Praktiķi izmanto šo akmeni, lai izgatavotu amuletus, kas aizsarga cilvēku no apkārtējās vides ietekmes (svešas domas, skaudība u.t.m.l.).

Šis akmens ir spējīgs aizsargāt savu saimnieku no ikdienas stresiem, kuri pavada cilvēku ik uz soli- līdz ar to ieteicams izvēlēties rokas sprādzes no unakita cilvēkiem, kuri dzīvo lielās pilsētās, kur valda ikdienas kņada.

Talismani un Amuleti

Par talismaniem no unakita var kalpot nelieli apstrādāti vai neapstrādāti akmens gabaliņi. Unakits ir jaunu cilvēku akmens, kuri vēlas savā dzīvē sasniegumus. Kā lielisks talismans var kalpot gredzens ar šo akmenīti, kas veicinās cilvēka iekšēju izaugsmi!