Skaistuma Ziede
Latviešu ziede, Āzijas noskaņās

Lietošana

Ziedi lieto ādas kopšanai, tai skaitā sejas ādas un intīmās zonas kopšanai. Ziedi var pieskaitīt pie ārstnieciska tipa kosmētiska līdzekļa, kurš sabaros, atjaunos un uzlabos ādas stāvokli, piešķirot tai dabīgu skaistumu.

Pirms lietot ziedi pilnvērtīgi, nepieciešams to uzziest uz elkoņa iekšpuses un pārbaudīt vai nav alerģisku reakciju uz kādu no ziedes sastāvdaļām.

Ziedi lieto līdz 2 reizēm dienā. Pieļaujama lietošana pirms/pēc sauļošanās un arī pirts procedūru laikā vai pēc tām.

Ziedes sastāvā ir vasks un eļļas, kuras pilnībā neuzsūksies ādā un veidos aizsargslānīti uz ādas. Gadījumā, ja tas traucē, to drīkst ar maigu salveti noslaucīt, ne agrāk, kā 30 minūtes pēc ziedes uzziešanas.

Ziedi var uzglabāt un lietot 2 gadus. Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

Iekšķīgi šo ziedi lietot nav paredzēts.

Izgatavošana

Bērzu čagas ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 26%, Parasto zemestauku ekstrakts rīsu kliju eļļā 24%, Japānas krūmcidonijas ziedlapu un pumpuru ekstrakts rīsu kliju eļļā 17%, Sarkanās un brūnās mušmires ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 7%, Parastās celmenes ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 6%, Augstākā labuma kokosriekstu eļļa 10%, Bišu vasks 10%.

Pamatojums

Bērza čaga paātrina ādas traumu sadzīšanu, regulē vielmaiņu ādā, paātrina ādas šūnu reģenerāciju, iedarbojas jauninoši, izgludina krunciņas un veicina to neparādīšanos, atbrīvo ādu no iekaisuma un iedarbojas, kā spēcīgs antimikrobu līdzeklis.

Parastie zemestauki ir ļoti plašas iedarbības līdzeklis. Ar zemestauku palīdzību var tikt galā ar dermatītu, mikozi, piodermiju, zvīņēdi, ekzēmu, kāju un nagu sēnīti, varikozo "sietiņu" redzamību. Sēne palīdz izārstēt ādas papilomu, lipomu, karpas. Sēne spēcīgi attīra ādu, taču mazliet arī balina.

Parastajiem zemestaukiem ir reta īpašība sevišķi spēcīgi iedarboties uz ādas audiem, tos atjauninot un reģenerējot. Sēne novērš dažādus vecuma veidojumus ādā, kuri saistās ar ādas reģenerācijas problēmām. Parastie zemestauki uzlabos arī ādas krāsu un kopējo veselību.

Japānas krūmcidonijas ziedlapas un pumpurus visbiežāk kosmētikā izmanto kā mitrinošu, nomierinošu un mīkstinošu līdzekli. Cidonijas ziedi iedarbojas tonizējoši, paātrina brūču dzīšanu, aizsargā ādu no vides ietekmes, iedarbojas barojoši uz ādu, uzlabo vielmaiņu ādā.

Ar mušmiru palīdzību ārstē ādas čūlas, trūces, apdegumus, apsaldējumus, ādas audzējus un vēža čūlu, ādas slimības, tai skaitā arī ekzēmu. Mušmires iedarbojas arī uz muskulatūru atslābinoši. Mušmires labvēlīgi ietekmē ādas audus, piešķirot tiem jauneklību un veicinot tajos reģenerācijas procesus.

Parastā celmene ir avots daudziem mikroelementiem un vitamīniem, kosmētiski celmene iedarbojas, kā spēcīgs barojošs līdzeklis. Kā arī, mazina saspringumu muskuļos un nervos.

Secinājums

Ziede ir paredzēta skaistuma vairošanai, iedarbojoties ārstnieciski, kā rezultātā sniedzot kosmētisku efektu. Tikai kosmētisks efekts tiek panākts iedarbinot ādā tai zināmus, dabīgus procesus. Ziedes sastāvā ir pietiekami elementu, kuri veicinās ādas atjaunošanos, attīrīšanu un uzturēšanos, lai to varētu brīvi saukt par "Anti- age" ('Pret vecuma') līdzekli.