Stabilas veselības pulveris
Piedeva ikdienas veselības stāvokļa uzturēšanai

Cilvēkam vienmēr ir bijis svarīgi būt veselam! Šis ārstnieciskais pulveris tam spēs palīdzēt un to būtu ieteicams lietot katram. Pagatavošana nav pārlieku sarežģīta, taču prasīs nedaudz piepūles!

Pienākot rudenim vai arī pavasarim, mēs varam doties rakt ārstniecības augu saknes, tāpēc laicīgi, sezonā pievēršam uzmanību, kur un kādi augi ir sastopami.

Šai receptei mums būs nepieciešamas trīs saknes: ložņu vārpatas, ārstniecības pienenes, lielā vai pūkainā diždadža!

Ložņu vārpata ir viena no nežēlīgākajām nezālēm, ar kuru cīnīties ir neiespējami! Un tieši šī īpašība ir tā, kura mums ir nepieciešama- tās izteiktā dzīvotgriba! Kā arī, tā ir praktiski katrā dārzā, tā ir visur! Šī jaudīgā zālīte ārstē praktiski visas slimības, sākot ar acu slimībām un beidzot ar onkoloģiju.

Tieši ložņu vārpata ir tā zālīte ar kuru ārstējas dzīvnieki- gan esat ievērojušo, ka mājas mīluļi grauž dārzā, kādu noteiktu augu. Viņi izvēlas tieši ložņu vārpatu!

Cilvēka veselībai šī zālīte ir neaizstājama, tā sakārto vielmaiņas procesus.

Ar ložņu vārpatas sakneņu nostādinājumu un novārījumu ārstē dažādas izcelsmes tūskas, cistītu, urīna nesaturēšanu, nierakmeņus un žultsakmeņus, visa veida plaušu slimības, nieres, hronisku bronhītu, zarnu slimības, cukura diabētu un hipertoniju.

Ložņu vārpatas saknes lieto arī kā atsāpinošu līdzekli podagras, reimatisma, lumbago un dažādu artrītu gadījumā.

Ložņu vārpatas saknenis ārstē osteohondrozi, olnīcu disfunkciju, plaušu tuberkulozi, eksudatīvo diatēzi, furunkulozi. Blaknes šis augs nerada!

Ar ārstniecības pienenes saknēm ārstē ļaundabīgu anēmiju, kuņģa un aknu vēzi, limfmezglu iekaisumus, diatēzi, deformējošo artrozi, artrītu, osteohondrozi un locītavas.

Īpaši vērtīgas ir rudens pienenes saknes, bet starp visām izvēlieties tās, kuras sezonā vēl nav ziedējušas!

Diždadži, savukārt, veiksmīgi noder onkoloģijas gadījumā. Ar diždadža sakni ārstē cukura diabētu, bronhītu, haimorītu, reimatismu, podagru, artrītu, osteohondrozi, kaulu lūzumus, mugurkaula skriemeļu disku trūces, aterosklerozi, ausu slimības, hronisku koronāro mazspēju.

Turklāt, ar diždadža sakni ārstē C hepatītu! Ar šo sakneni ārstē gan aknu audzējus, gan aknu cirozi. Tāpat to izmanto, lai ārstētu holecistītu, nieru slimības un skaldītu nierakmeņus, žultsakmeņus!

Visu šo augu pulvera maisījumu gatavo vienādās attiecībās. Lieto 10-30 minūtes pirms ēšanas, pa pusi tējkarotes 1-3 reizes dienā! Izlietojama sagatavotā masa ir viena gada laikā!

Kā jau redzat, katra auga īpašības, tad šāds līdzeklis lieti noderēs veselības uzturēšanai arī profilaktiskā nolūkā!