Dzīvības ziede
Ziede seku novēršanai

Lietošana

Ziedi lieto lokāli vēlamajā vietā. Ierobežojumu lietošanā nav, neskaitot alerģiskas reakcijas, tāpēc pirms lietojat šo ziedi uzsmērējiet uz iekšdelnas nedaudz un palūkojieties vai nerodas blaknes. Lietošanas biežumam ierobežojumu nav, lieto pēc vajadzības.

Iesaku šo ziedi lietot ne tikai, lai iedarbotos uz ādu slimības laikā, bet arī lai sadziedētu pēc slimības radītos ādas bojājumus.


Ziedi var uzglabāt 3 gadus. Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

Izveide

Receptes pagatavošana pēc tā paša principa, kā citas ziedes.

Recepte Nr1: Propolis 6%, Bišu vaskas 4%, Kokosriekstu eļļa 4%, Egļu sveķi 3%, divšķautņu asinszāles ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 17%, īstās posapiepes ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 15%, parastās apmalpiepes ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 15%, lavandas un vīgriezes ekstrakts rīsu kliju eļļā 10%, melnās cietpiepes ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 10%, efeju sētložnas ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 10%, parastās sērpiepes ekstrakts rīsu kliju eļļā 6%

Pamatojums

"Dzīvības ziede". Jo vīrusi, baktērijas un dažādas sēnītes ir tās, kuras palēnām, palēnām mūs nobendē un pasliktina mūsu dzīves kvalitāti! Tad, nu pameditēju, ne lotosa pozā, es to daru 24/7, neatslēdzoties no tīkla! Un izlēmu, ka "Dzīvības ziede" būs jēdzīgākais nosaukums no visiem, kuri nāk prātā! Jo kā savādāk nosaukt to, kas ir pret tām pasaules radībām, kuras mūs spēj nobendēt! Un nē, šī ziede, protams, nav panaceja tas ir tikai viens no soļiem, cilvēka dzīvības virzienā.

Sarežģīta pēc sastāva, bet beidzot pārvērtās ziedē. Ziedes sastāvā ir iekļautas dabas veltes, kuras sevī apvieno pretsēnīšu, antibakteriālu un pretvīrusu iedarbību un zinot kādas ir ziedes, tad vēl kādas īpašības, par kurām vēl nezinu. Bet tas ir tikai laika jautājums.


Kāpēc minu par vēl kaut ko- ziedēm ir tāda īpatnība, ka tajās esošās dabas veltes nekad nestrādā vienā virzienā, nav farmācijas izstrāde, kuras sastāvā ir kāda mono sastavdaļa, kura darbojas konkrēti uz kādu problēmu un viss! Ziedēs esošās dabas veltes darbojas ļoti plašā intervālā un tikai pēc centrālo vielu efekta var minēt, kāda būs iedarbība. Taču vēl ir lērums citu, pavadošo vielu, kuras spēj radīt neparedzamus efektus. Līdzīgi, kā nu jau pazīstamā Jaunības ziede, kurai vajadzēja darboties kā atsāpinošai un dziedējošai ziedei, lai koptu kāju vēnas un sasitumus- sākotnēji radīju, kā palīdzību gados vecākiem cilvēkiem, kuriem varikozās vēnas un līdzsvara problēmas ir novērojamas biežāk, taču dzīvē viss izrādījās savādāk.


Ziedes pamats, kāpēc pie tās tika strādāts ir HSV1 un HSV2 tipa vīrusa ārējo izpausmju novēršana, pārējo grupu nevaru aptvert, jo notestēt kādu, kurš piemēram, slimo ar masalām ir nereāli! Taču paralēli šim mērķim, ziedes iedarbības virziens ir ari uz citām ādas problēmām, kuras raisa arī sēnītes, citi vīrusi un baktērijas un gan jau ar to efektivitāte nebeidzas. Paredzu, ka šī ziede spēcīgi strādās arī kā ādu kopjoša ziede, ar kuras palīdzību var novērst gan iekaisumus, gan ādas sprēgāšanu, gan citas ārējas veselības problēmas.

Atsauksmes

(no cilvēkiem, kuri izmantojuši šādas receptūras ziedi)

20.01.2023

Ziede spēcīga. Iedarbojas uz varikozajām venām.

No rīta domāju, ka varbut pasteidzos ar secinājumiem un izlikās, bet nu nē. Pat zem ādas sapīgie punkti uz kājas pazuduši.  Izbrīna iedarbības ātrums.

Arī zem acs ir bija pamanāms asinsvads tuvu ādai un arī tas ir samazinājies.