Mundruma tēja
Ārstniecības augu maisījums modrākam rītam

Sastāvā: Ugunspuķe šaurlapu (Chamerion augustifolium), Asinszāle divšķautņu (Hypericum perforatum), Mētra ananāsu (Mentha suaveolens "Variegata").

Apraksts

Lai arī pēc sastāva tējas maisījums šķiet nav diži bagāts, taču tajā esošie augi ir unikāli no savu iedarbību spektra. Šaurlapu ugunspuķe, kuru fermentē, lai iegūtu klasisko dabīgo tēju ir apveltīta ar noderīgiem efektiem. Tā būtībā aizstāj rīta kafiju, tikai ar ilgāku iedarbību pie tam vēl dāvā organismam daudz vērtīgu vielu, kuras tas var izmantot, lai justos labi! 

Asinszāles komponente piešķir tējai pastiprinātu ārstniecisko efektu, kas noder ik vienam cilvēkam, kurš jau ir sasniedzis pilngadību un ķermenī, šis tas mēdz pasāpēt, iekaist.

Ananāsu mētra ir unikāls augs, kurš piešķir ugunspuķes tējai savu garšas noti, kas to padara tikai baudāmāku.

Tēju ikdienai, lieliskam dienas sākumam, bez kaitīgā efekta, pat ar ārstniecisku un veselību stiprinošu iedarbību.

Pamatojums

Mundruma tēja ir paredzēta ikdienas dzīvei! Tēja, kuru var dzert bez ierobežojuma un tā iedarbosies labvēlīgāk, kā ikdienas kafija, melnā tēja vai zaļā tēja. Tējas sastāvdaļās izmantotas Latvijā augušas dabas veltes, kuras var ievākt sezonas sākumā.

Šī tēja ir lielisks rīta sākums ar izstieptu iedarbību. Tā nodrošinās mundrumu visa rīta garumā un tad jau pie pusdienām var padzert vēl! Tēja optimizē cilvēka spēkus un darbojās, kā papildus spēka avots.