Jaunības ziede
Ziede, lai atgrieztu organismā jaunības sajūtu

Visi izmantotie izvilkumi gatavoti vīnogu kauliņu eļļā, taču izvilkumus var gatavot no jeb kuras sev patīkamas eļļas.

Lietošana

Ziedi lieto lokāli vēlamajā vietā. Ierobežojumu lietošanā nav, neskaitot alerģiskas reakcijas, tāpēc pirms lietojat šo ziedi uzsmērējiet uz iekšdelnas nedaudz un palūkojieties vai nerodas blaknes. Pēc pieredzes varu teikt, ka šīs ziedes pielietojums 1 reizi, maksimums 2 reizes dienā- pie smagā problēmām, ir pilnībā pietiekama.

Taču ieteikuma kārtā, es to ieteikšu lietot pirms gulētiešanas, ieziesties un doties pie miera. Nākamā rītā ziedes pārpalikumus uz ādas var notīrīt un tā turpinās savu darbību tāpat. Efekts, parasti novērojams, sākot ar lietošanas 2-3 reizi. Ieteicas lietot bez pārtraukumiem, kursa veidā, vadoties pēc savām sajūtām. Tiklīdz pašsajūta uzlabojas, palietojiet to vēl pāris dienas.

Ziedi var uzglabāt 2 gadus, taču to atverot, ieteicams, izlietot ātrāk. Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

Tā, kā ziede satur ne spēcīgi, bet tomēr indīgus augus, pēc ziedes lietošanas ir svarīgi nomazgāt rokas ar ziepēm, kā arī ziedi neziest uz atvērtām brūcēm. Ārīgi lietojot šo ziedi, saindēšanās blaknes nav novērotas. Iekšķīgi šo ziedi lietot nav paredzēts.

Der zināt, ka ziede mazina arī sāpju signālu efektivitāti un to samazināšanās nenozīmē pilnīgu atlabšanu. Tāpēc, lietojot ziedi, saudzējiet sevi arī mirklī, kad sāpes ir rimušās.

Izveide

Ņemam divus traukus. Pirmajā ievietojam priežu sveķus un bišu vasku un uzkārsējam līdz 120C, līdz tie pilnībā izkūst. Nepieciešamības gadījumā, atdalām sveķos esošo gružus. Ieteicams, gatavot nelielās porcijās, lai sveķi ar bišu vasku neatrastos šādā temperatūras režīmā pārlieku ilgi- maksimāli, kritiskais ilgums ir 3h, taču nevajag to sasniegt.

Otrā traukā pildām pārējās sastāvdaļas. Bišu vaskam un priežu sveķiem izkūstot mēs mazinām temperatūru uz 50-60C un liekam sildīties arī otru trauku līdzās (te var ievietot arī termometru). Redzot, ka otrā traukā visas sastāvdaļas ir uzsilušas un izkusušas, tai pat laikā, pirmā traukā masa ir padzisusi (abos traukos puslīdz vienlīdzīga temperatūra +-20C). Abu trauku saturus varam saliet kopā un izņemt no sildīšanas iekārtas. Iegūto masu ir nepieciešams kārtīgi izmaisīt un sapildīt kārstu tīros, dezinficētos traukos. Traukus labi var izsildīt, sildot pašu ziedes masu!

Recepte Nr1: Sarkanā mušmire 31%, Zirgkastaņu ziedi un augļu mizas 31%, Ārstniecības tauksakne 12%, Bišu vasks 10%, Kokosriekstu eļļa 10%, Priežu sveķi 6%.

Recepte Nr.2: Sarkanās mušmires ekstrakts 31%,Zirgkastaņas augļu ekstrakts 22%, Ārstniecibas tauksaknes sakneņa ekstrakts 12%, Lazdas mizas ekstrakts 9%, Bišu vasks 10%, Kokosrieksta eļļa 10%, Egļu sveķi 6%!

Recepte Nr.3: Sarkanās un brūnās mušmires ekstrakts 31%, Ārstniecības tauksaknes ekstrakts 12%, Zirgkastaņas augļu ekstrakts 11%, Parasto ceriņu ziedu ekstrakts 10%, Ārstniecības amoliņa ekstrakts 10%, Kokosrieksta eļļa 10%, Bišu vasks 10%, Priežu sveķi 3,6%, Egļu sveķi 2,4%

Recepte Nr.4: Sarkanās un brūnās mušmires ekstrakts 31%, Zirgkastaņas augļu ekstrakts 16%, Parasto ceriņu ziedu ekstrakts 15%, Ārstniecības tauksaknes ekstrakts 12%, Kokosrieksta eļļa 10%, Bišu vasks 7%, Egļu sveķi 6%, Propoliss 3%

Pamatojums

Jaunības ziede arī tāpēc jaunības, ka tā ir paredzēta, lai ne tikai noņemtu sāpes, bet arī dziedētu un atgrieztu jaunības sajūtu ne tikai dvēselē, bet arī miesā. Tās sastāvā ir trīs galvenie, iedarbību noteicošie augi, kā sarkanā mušmire, zirgkastaņa un ārstniecības tauksakne, kuru iedarbība ir tieši vērsta uz locītavām, nervu un asinsvadu sāpēm. Taču ne tikai, lai tās kupētu, bet arī lai iedarbotos dziednieciski. Kā zināms ir daudz līdzekļu, kuri izslēdz tikai sāpju signālu, tad šī ziede ir mērķēta vairāk uz to, lai mīkstinātu sāpes un palīdzētu izdziedēt saasinājumus- noņemot iekaisumus, iznīcinot infekciju, reģenerējot audus u.t.m.l.

Šie augi ir pielietoti jau no seniem laikiem, tautas medicīnā, pie visdažādāko veselības problēmu ārstēšanas un tie vienmēr ir bijuši starp spēcīgākajiem augiem, kurus pielietoja ārīgi. Ar ārstniecības tauksakni izsens ārstē pat kaula lūzumus, ar zirgkastaņu ārstē visas iespējamās asinsvadu problēmas, par sarkano mušmiri pat nav jēgas sākt uzskaiti, vieglāk būtu atrast, ko ar to neārstēja.

Katrs šis augs ir unikāls un tie kompleksi pārklāj visnotaļ lielu iedarbības spektru- iedarbojoties uz lokāli izkliedēti uz visām sistēmām uzreiz.

Ziede ir pielāgota, lai tā maksimāli uzsūktos ādā un tādi skartu arī dziļākos zemādas slāņus, tai pat laikā izveidojot pārklājumu uz ādas virskārtas, nodrošinot ilglaicīgu- efektīvu iedarbību.

Pameklējot informāciju plašāk par katru augu, Jūs sapratīsiet par ko es runāju. Ziede, protams, nav panaceja un tā neizdziedinās patoloģiskas izmaiņas organismā- diska trūces, iespiestus nervus u.t.m.l. - šajos gadījumos tā atvieglos stāvokli, taču ārsta nepieciešamība paliks.

Atsauksmes

(no cilvēkiem, kuri izmantojuši šādas receptūras ziedi)

18.03.2020

Pagaidām par rezultātu grūti spriest, bet sajūtas noteikti pozitīvas, jo arī tās smarža man ļoti patīk. 

17.03.2020

Man ideāli palīdzēja ziede ar mušmires ekstraktu- sāpēja kakla daļa,iespiests nervs,lieta,kam ļoti grūti palīdzēt. Bet ziede tika galā ar sāpi. Rezultāts nebija ātrs,bet noturīgs. Otrs super efekts- iesnām. Ļoti labi noņēma kņudināšanu degunā un izārstēja sāpīgas aizdegunes mandeles. Paprātoju, kā ar viņu varētu ārstēt kakla sāpes, īsti kaklā iesmērēt jau nav iespējams.. bet ieķepējot pavairāk deguntiņā,pakūst un tiek arī kaklā.Vēl bij labi uz sausām,sasprēgājušām lūpām. Bērnam izārstēja alerģiskas izcelsmes plankumu uz vēdera,bij jau diezgan smagi ielaists,kamēr iedomājos pielietot.

06.11.2020

Joprojām manās mājās pati labākā smēre jeb kam, visiem ģimenes locekļiem! Ļoti noder skaistumkopšanai kā sejas krēms, ārstē sausumu, apsārtumus un visas citas ķibeles, kas raksturīgas stresainai sejas ādai. Jā, sejas krēmu veikalos vairs nemeklēju, jo nevajag! Iepriekš, pērc kādus gribi - neviens nederēja! Manuprāt, krunciņas arī vairs nav tik uzkrītošas ... Pielietojuma šai smērei tiešām daudz! Tā ir lieliska, it īpaši autora roku un zināšanām gatavotā!

06.01.2021 (hiperjūtība pret mušmiri)

Palasījos mājaslapā aprakstu+atsauksmes. Sapratu, ka galvenais uzsvars uz sāpju mazināšanu. Par laimi man reti kas sāp, bet tādai ziedei mājās jābūt. Tiešam man reti sāp, bet ir viena liga, kas mani piemeklē samērā bieži - stīvs un sāpīgs kakls (spranda). Man ir tendence gulēt uz vēdera ar sānis pagrieztu galvu, tāpēc diezgan regulāri pamostos ar pilnīgi rigīdu kaklu (parasti tā ir labā puse). Tad man ir 3 darbības varianti - es nedaru neko, ja sāpes nav tik trakas, lai lēktu akā un pret vakaru varu nedaudz pagriezt galvu uz labo pusi/ es dienas vidū sasmērēju sprandu ar Ibumetina ziedi, kas parasti iedarbojas pēc 2-3 stundām/ kāds no fizioterapeitiem mani sateipo.

Saziedu ārkārtīgi plānā kārtā tikai sāpīgo rajonu. Sāpes noņēma kolosāli aptuveni stundas laikā. Pie tam darbība bija ne tikai ātrāka, bet arī efektīvāka nekā NSPL ziedēm un gēliem. Ap pusnakti es pat izritināju vingrošanas paklājiņu un izstaipījos, par ko vispār no rīta nevarēju pat sapņot. Un tad pienāca nakts! :) Šobrīd rakstot man nāk smiekli, bet ne tobrīd. Es visu nakti sapņoju (nē- drīzāk murgoju) kaut kādus fantastiskus psihodēliskus sapņus. Es pamodos četros no rīta un biju pilnīgi pārliecināta, ka ziedē ir kāds narkotiskais līdzeklis lielā devā. Es pat nebrīnos, ka Bulgakovs morfija iespaidā sarakstīja "Meistars un Margarita". Ja būtu piesēdusies pie rakstāmgalda- man izdotos kaut kas tikpat labs :)

Visa nākošā diena man bija ļoti grūta - ar izteiktu miegainību un sliktu dūšu.

17.01.2021

Pēc samērā ilga lietošanas laika ( sanāk 1.5 men) uz ādas parādās sarkani pleķi un tādas kā pumpiņas, pūtītes ar baltiem strutainiem(?) galiem...

02.03.2021

Jaunības ziede arī ir brīnumlīdzeklis. mana friziere, kas nevarēja roku pacelt, ar jaunības ziedi atkal tikusi zirgā un nevar vien beigt slavēt brīnumziedi.