Izvades sistēmas tēja
Ārstniecības augu maisījums izvades sistēmas veselībai

Sastāvā: Sūrene maura (Polygonum aviculare), Ilzīte dzeltenā (Anthemis tinctoria), Brūklenes lapas (Vaccinium vitis idaea), Bitene pilsētas (Geum urbanum), Retējs maura (Potentilla anserina), Liepas parastās lapas (Tilia), Nātre lielā (Utrica dioica), Salvija ārstniecības (Salvia Officinalis).

Apraksts

Nē, tā nav caurejas tēja, kā varētu padomāt pēc nosaukuma!

Tējas maisījumā ir izmantoti augi ar spēcīgām izvadsistēmas kopjošām īpašībām. Tējas maisījumam ir spēja novērst iekaisumus, uzlabot orgānu darbību, atbrīvot tos no akmeņiem, atbrīvot no kaitnieciskām baktērijām urīna izvadsistēmu, attīrīt zarnas no helmintiem. Turklāt, šis tējas maisījums nerada toksisku iedarbību, kā vairums līdzvērtīgas farmakoloģiskās zāles. Tējas iedarbības virziens ir sakārtojošs, kopjošs.

Maisījumā izmantotie augi nav bīstami veselībai un blaknes neradīs. Šis sastāvs ir drošs pat bērniem, taču pārspīlēt ar to nav vēlams. 

Pamatojums

Tējas maisījuma sastāvā ir augi, kuri ietekmēs zarnas, nieres, aknas, žultspūsli, urīna izvadsistēmu, iedarbosies antiseptiski un pret helmintiem. Galvenais mērķis ir novērst dažādus faktorus, kuru rezultātā rodas iekaisums šajās sistēmās. Tieši iekaisums šajos orgānos ir pirmais ceļš uz jau daudz nopietnākām veselības problēmām. Tieši izvadsistēma ir pamats visa organisma darbībai kā tādai. Un pat ārējam izskatam!

Normāla izvadsistēmas darbība nodrošina cilvēkam visas dzīves pamatfunkcijas, sākot ar imunitāti, beidzot ar veselīgu šūnu reģenerāciju. 

Tēja neiedarbojas caureju veicinoši un tā nav detox tēja, ar kuras palīdzību tievēt un zaudēt lielāko daļu vitamīnus un mikro-, makroelementus ķermenī. Šī tēja palīdz atjaunot normālu ķermeņa funkcionalitāti un atgūt savu dabīgo veselības stāvokli. Krasi samazinot iespēju saslimt ar smagām un daļēji pat neārstējamām slimībām.