Plaušu tēja
Ārstniecības augu maisījums rudenim un ziemai

Sastāvā:  Vijolīte trejkrāsu (Viola tricolor), Kazene zilganā (Rubus caesius), Avene meža (Rubus Idaeus), Ceļteka lielā (Plantago major), Zemene meža (Fragaria vesca), Sētložņa efeju (Glechoma hederacea), Deviņvīruspēks melnais (Verbascum nigrum), Mētra marokāņu (Mentha spicata var crispa 'Moroccan')

Apraksts

Šis tējas maisījums ir paredzēts elpošanas sistēmas ārstēšanai un kopšanai. Papildus tam, šis tējas maisījums iedarbosies uz dažādām saaukstēšanās un iekaisuma slimībām.

Tējas maisījuma sastāvā ir dažādi augi, kuri iedarbojas gan kopjoši uz plaušām, gan organisma attīroši, gan temperatūru mazinoši, gan imunitāti stiprinoši. Būtībā tēja, kuru lieto tai mirklī, kad piemeklējusi gripa, saaukstēšanās, plaušu karsonis un tamlīdzīgas likstas!

Der zināt, ka tējā ir arī augi, kuri var radīt saindēšanos, tāpēc ar šāda veida maisījumu nebūtu vēlams pārspīlēt un dzert kā ikdienas tēju! Ar šo tējas maisījumu ārstējas tieši tai brīdī, kad tas ir nepieciešams un pārtrauc to lietot, tiklīdz sasniegts vēlamais rezultāts. Attiecīgi, divas tējas krūzes dienā ir optimāli!

Plaušu tēja ir veidota, kā spēcīgāko augu maisījums, kuru lietot rudens un ziemas periodā, lai stiprinātu savu veselību.

Pamatojums

Plaušu tējas maisījums ir lieliska, dabīgā alternatīva aptiekas preparātiem. Ik vienam, reiz ir nācies sastapties ar rudens saaukstēšanās slimībām vai kādu gripu. Un katrs saprot, ka mirklī kamēr saslimšana nav kļuvusi smaga, var iztikt bez jel kādiem smagiem farmakoloģiskiem preparātiem- antibiotikām. Tad, parasti, arī sākam meklēt mājās, ātri lietojamos līdzekļus- upeņu, pīlādžu, aveņu ievārījumus, medu, ingvera sakni un kaut kādas tējas, kuras saglabājušās no iepriekšējiem gadiem.

Šis tējas maisījums ir efektīvāko augu sajaukums, kuru var lietot nedomājot par to, kur ko atrast- viss jau ir gatavs, atliek vien apliet ar kārstu ūdeni un palēnām dzert. Izvēlētie augi nav nejauši, praktiski, ik vienā ģimenē atradīsiet kādu no šiem augiem, kurš jau no "omītes laikiem" tiek dzerts, kad apslimst rudenī vai ziemā. Papildus, protams, nenāks par ļaunu arī palietot kādu ievārījumu un ja var atļauties tad arī pieēst klāt medu.

Pats plaušu tēju lietoju vēlā rudens un ziemas pārgājienos, tad kad jau līdzi ņemu termosu. Savāru to ne pārāk spēcīgu un tālāk jau leju termosā un dodos savās gaitās! Lai arī tēju nav ieteicams lietot tāpat vien, bet nu daru to uz savu atbildību. Šī tēja lieliski noder, lai pēc pārgājiena, nākamās dienas nebūtu pārsteigumu! Tā nodrošina organismu ar visiem nepieciešamajiem elementiem, attiecīgi organismā neattīstās saaukstēšanās slimības.