Ikdienas balzāms
Izstrāde katrai dienai

Lietošana

Ierobežojumu lietošanā nav, neskaitot alerģiskas reakcijas, tāpēc pirms lietojat šo balzāmu uzsmērējiet to uz iekšdelnas un palūkojieties vai nerodas blaknes- sasārtums, izsitumi, ādas kairinājums. Gadījumos, ja novērojat kādu no blaknēm, lietošanu neturpiniet.

Balzāmu var uzglabāt 2 gadus. Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

IZVEIDE

Balzāms pagatavojums ūdens peldē. Sagatavojiet trauku ar bišu vasku un kokosriekstu eļļu un lieciet to ūdens peldē, līdz masa izkūst. Tālāk pievienojiet augu eļļas ekstraktus pēc receptūras un ļaujiet masai atkārtoti izkust un kļūt viendabīgai.

Recepte

  • divšķautņu asinszāles ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 3 daļas, 
  • bišu vasks 2 daļas, 
  • ārstniecības salvijas ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 2 daļas, 
  • parastās vīgriezes un lavandas ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 2 daļas, 
  • ārstniecības kliņģerītes ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 1 daļa,
  • kokosriekstu eļļa 1 daļa.


Pamatojums

Pirmsākumus šim izstrādājumam ir meklējams Aktīvajā ziedē un lūpu balzāmā. Aktīvā ziede ir samērā sena izstrāde un bija paredzēta dabas entuziasta- tūrista ikdienai, ziede ar kuru varēja ātri sev palīdzēt pie dažādām sadzīviskām traumām un problēmiņām- nobrāzumi, sarīvējumi, sīkas traumas, kukaiņu kodumi, pampums un tam līdzīgi. Savukārt, lūpu balzāmi ir ērti savas receptūras dēļ. Lūpu balzāmi nav paredzēti stipri ārstnieciski, bet drīzāk aizsargājoši, kaut arī pie dažādām vīrusu slimībām, kuras skar lūpas, tie spēj palīdzēt gana braši.

Ikdienas balzāms ir kaut kas pa vidu starp ziedi un balzāmu, kurš arī paredzēts dažādu ikdienas likstu risināšanai. Sastāvā ir izmantoti augi, kuri spēj iedarboties gan uz lūpām, gan zemacu ādas maisiņiem (tūsku), zemacu tumšajiem riņķiem, gan nagu plāksnītēm, tāpat arī uz sacietējušu ādu elkoņos un papēžos. Turklāt, visi augi ir izmantojami arī ikdienas ādas aizsardzībai! Un balzāms ir arī izmantojams, lai uzlabotu apmatojuma veselību- uzacu kopšanā.

Ikdienas balzāmā izmantotie augi rada pret tūskas, pretsēnīšu, pretvīrusu, antioksidanta, antibakteriālu, nomierinošu, kosmētisku, savelkošu, pretnovecošanās efektu. Tāpat balzāms palīdzēs arī mazināt rētaudu veidošanos (reģenerācija) un sakopt sadzīves apdegumus. Izmantotie augi uzlabos ādas asins mikrocirkulāciju, ādas šūnu reģenerāciju un radīs arī daudz citu efektu.

Pavisam vienkārši sakot, šī izstrāde ir tendēta uz aktīvu dzīves veidu, tāds kā līdzās pastāvošs biedrs, kurš palīdzēs justies labāk. Un, lai arī sastāvā ir izmantoti aktīvi augi, tie neviens nav pieskaitāmi pie "agresīvajiem". Ar agresīvajiem augiem es domāju tādus, kuri savā iedarbībā ir asi un spēj radīt īslaicīgu diskomfortu lietojumā- dedzinot, kairinot utml.

Balzāms ir alternatīva dažādiem kosmētiskajiem krēmiem, kurus savas ekspedīcijas laikā nākas nest līdzi- vai dodaties uz mežu, purvu, pārgājienā gar jūru vai uz pasu daļu mainīt savus dokumentus. Balzāms ne tikai, lai izskatītos skaisti, bet arī lai uzlabotu labsajūtu. Aktīvā dzīves veida uzturošie cilvēki labi zina, kādas likstas mēdz piemeklēt, mirklī, kad vismazāk gaidi. Atliek vien savā ceļā izvēlēties, kādu nepiemērotu apģērba gabalu, neatbilstošu ēdienu vai dzērienu, instrumentu un tas radīs ciešanas visa ceļa garumā, šī izstrāde ir stāsts par to!