Samta ziede
Ziede samtainai veselībai

Lietošana

Lieto lokāli, smērējot plānā slānī, ne vairāk kā 2 reizes dienā. Uzglabā no saules stariem pasargātā vietā.

Ziede ir biezas struktūras un var pilnībā neuzsūkties ādā. Pusstundu pēc uzklāšanas ziedi ir pieļaujams noslaucīt ar papīra salveti no ādas.

Ziede var radīt alerģisku reakciju, tāpēc to sākotnēji uzziež, nelielā daudzumā uz iekšdelnas un pēc 30 minūtēm pārbauda vai āda nav noreaģējusi nevēlami. Ievērojot nevēlamu iedarbību no ziedes, ziedes lietošanu ir jāpārtrauc.

Ziedes sastāvā nav veselībai bīstamu sastāvdaļu, taču iekšķīgi lietot to nav paredzēts.

Izveide

Izveide neatšķiras no citu ziežu pagatavošanas- princips izlasāms šeit!

Recepte

Bišu vasks 10%, Kokosriekstu eļļa 10%, Parasto zemestauku ekstrakts rīsu kliju eļļā 18%, Divšķautņu asinszāle (VKE) 17%, Ārstniecības kliņģerīte (VKE) 16%, Efeju sētložņas ekstrakts (VKE) 11%, Ārstniecības salvija (VKE) 10%, Islandes cetrārijs (VKE) 8%.

VKE- vīnogu kauliņu eļļa.

Pamatojums

Samta ziedes nosaukums ataino arī šīs ziedes būtību, sastāvā ir vairāki augi vai pareizāk to elementi, kuri iedarbosies uz ādu kopjoši un ārstnieciski, un pat padarīs ādu maigu un samtainu.

Ziedē ir iedarbīgi elementi, kuri iedarbosies pret ādas iekaisumu, apsārtumu, apdegumiem (tai skaitā ķīmiskiem), novecošanos, iedarbosies regulējoši uz ādas vielapmaiņu. Labvēlīgi ietekmēs ādu zem acīm, palīdzot mazināt tumšos riņķus un tūsku, tāpat arī atbrīvoties no kuperozes uz ādas, neatkarīgi seju vai kājām. Palīdzēs tikt galā ar rozāciju, pinnēm, nedzīstošām brūcēm, pūtītēm. Vairāk par katru sastāvdaļu varat izlasīt zem bildes, kur ir atrodamas saites.

Ziede ir veidota puslīdz universāla, ādas kopšanai visa gada garumā. Ziede, kuru uzziest, kad rodas doma: ”Ko diez uzziest?”