Sēņu ziede
Ādu kopjošā ziede, ikdienas vajadzībām

Sastāvs

Sēņu Mix ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 70%, Bišu vasks 15%, Kokosriekstu eļļa 10%, Egļu sveķi 5%.

* Sēņu mix: vīnogu kauliņu eļļa, parastā apmalpiepe, bērzu brūnpiepe, sarkanā mušmire, kokveida alveja, ārstniecības kliņģerīte, bērzu čaga, lakas plakanpiepe, parastā gailene, pūkainais diždadzis, mārdadža sēklas, plūmju evernija!


Lietošana

Ziedi lieto ārīgi, lokāli pēc nepieciešamības. Ziede var radīt individuālu, alerģisku reakciju, tāpēc pirms nopietnas lietošanas, uzsmērējiet nelielu daudzumu uz elkoņa iekšpusi un pārliecinieties vai nerodas šāda reakcijas.

Ziedi klāj plānā kārtiņā 1 reizi dienā, nopietnu problēmu gadījumā 2 reizes ( no rīta un vakarā). Ir jāsaprot, ka lai arī ziede sastāv no dabīgām sastāvdaļām, pārlieku aizraušanās ar tās lietošanu var izraisīt ādas kairinājumu, alerģiju, kā arī iekaisumu. Vēlams ieplānot arī atpūtas dienas, piemēram, 5 dienas nedēļā lietot un 2 dienas nelietot.

Ziedes ir ērti lietot uz nakti, jo tās sastāva dēļ, pilnībā neuzsūcas. Neskaitot gadījumus, kad tās lieto specifiskam nolūkam- lūpu aizsardzība no sala un saules, sejas ādas aizsardzība, roku aizsardzība u.t.m.l.

Līdz ko esat sasnieguši vēlamo rezultātu, turpiniet ziedes lietošanu vēl vismaz 2 dienas un pēc 10-14 dienām, atkārtojiet sevis izvēlēto kursu vēl uz dienām 5, lai nostiprinātu rezultātu un pilnvērtīgi sabarotu ādas slāni.

Ziedi varat uzglabāt vairākus gadus, tā kā tā ir lietojama ārīgi, tad savas īpašības tā nezaudēs 3-4 gadus, jo bišu vasks, sveķi un eļļas lieliski iekonservē viens otru. Tomēr, par efektīvāko laiku uzskatīsim līdz 2 gadiem! Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

Der zināt, ka ziede šī ziede mazina arī sāpju signālu efektivitāti un to samazināšanās nenozīmē pilnīgu atlabšanu. Tāpēc, lietojot ziedi, saudzējiet sevi arī mirklī, kad sāpes ir norimušas.

Izveide

Ziede tiek gatavota divos etapos!

1. etaps: tiek sagatavota porcija ar bišu vasku, egļu sveķiem un kokosriekstu eļļu. Tiek noturēta temperatūrā 110C, līdz pilnīgai izkušanai.

2.etaps: bišu vaska, egļu sveķu un kokosriekstu eļļas maisījums tiek atdzesēt, līdz tas vēl nav sācis stingt! Intensīvi maisot tiek pievienots "Sēņu mix" ekstrakts. Pēc pievienošanas un izmaisīšanas, ja novērojat rupjās daļas masā (kunkuļus), ievietojiet masu pie 90C. Masa lēnām sāks uzsilt, to ir nepieciešams maisīt, līdz biežās daļas izkūst. Tālāk jau pildām tīrā tarā!

Masas sildīšanai drīkst izmantot arī ūdens peldes metodi!

Pamatojums

Šīs ziedes sastāvā ir izmantotas daudz specifiskas sastāvdaļas un pat ekskluzīvas, kuras tikai šodienā, lielie kosmētikas un farmācijas uzņēmumi plaši pēta un sāk piedāvāt tirgū! Varat aplūkot kosmētiku, kuras sastāvā ir bērzu čaga vai tāda reta sēne, kā lakas plakanpiepe (Reishi). 

Ziede satur ne tikai specifiskus augus un sēnes, bet arī tajos esošās specifiskās vielas un to savienojumus. Turklāt, arī reti sastopamus un citās dabas veltēs neesošus.

Ziedes iedarbības pamatvirziens ir vērsts uz ādas un zemādas slāņa sakopšanu. Iedarbība ir dziednieciski- kosmētiska. Ziede ne tikai spēs barot ādu, bet arī to dziedēt no dažādām ādas slimībām- radot slimībām nepatīkamus apstākļus un radot ādai spēju pretoties.

Arī šī ziede ir universāla pēc savas būtības, to var lietot ārīgi uz visām ādas segtajām ķermeņa daļām.

Vienkāršāk sakot, ziede ir veidota, kā kosmētisks līdzeklis, kuru var lietot ādas kopšanai, dažādu ķīmisku krēmu vietā. Sniedzot iespēju ādai atpūsties un sevi sadziedēt, atgūstot savu dabīgo un veselīgo izskatu. Turklāt, ir gadījumi, kad nepieciešams aizsargāt lūpas vai rokas no salnām, tad arī šī ziede būs pirmais palīgs!

Mērķis ziedei ir palīdzēt ikdienas gaitās, kopjot un dziedējot ikdienas "likstas" (aukstumpumpas, plīsušus lūpu kaktiņus, brūces, ādas iekaisumus, sastrutojumus, sacietējušu ādu u.t.t.), kā arī paralēli tam, nodrošināt arī pilnvērtīgu dziedinošu efektu, dažādu dermatoloģisku slimību, zemādas asinsvadu, saišu sastiepumu, zemādas iekaisumu un citu problēmu gadījumā.