Ātrās palīdzības ziede           
Ziede ar atsāpinošu efektu

Sastāvs

Ziede sastāv no kokosriekstu eļļas, bišu vaska, sviesta, egļu sveķiem, vīnoga kauliņu eļļas, mazā mārsila, vērmeles, ārstniecības salvijas, tauksaknes sakneņiem un zirgkastaņas augļu mizām.

Lietošana

Ziedei ir pretiekaisuma, baktericīdas, fungicīdas, barojošas un atsāpinošas īpašības.

Šo ziedi var izmantot dažādu sasitumu, brūču, dermotoloģisku problēmu un lūzumu kopšanā. Tā palīdzēs atjaunot ādas elastību un izskatu, mazinot arī pigmentācijas plankumus. Viegli tiks galā ar dažādām pūtītēm un ādas cūliņām. Pateicoties mazajā mārsilā esošajam timolam, ziede palīdzēs sakopt taukainu ādu un tās radītās problēmas. Vienlaikus ar salviju mazinās svīšanu.

Visas izmantotās piedevas ziedēm ir iegūtas savvaļā, tālu no apdzīvotām vietām, neskaitot tās kuras pie mums nav iegūstamas (piemēram, kokosriekstu eļļa).

Ziedes pamatmērķis ir iedarboties ne tikai virsējos ādas slāņos, bet arī iesūkties dziļāk, dziedinot sastieptas dzīpslas un lūzumus, atjaunjot to funkcionalitāti.

Ziede palīdzēs dažādu sāpju mazināšanai, kājās, rokās un locītavās. Atbalstīs ar savu iedarbību asinsvadu sistēmu, kura atrodas tuvu ādai un stiprinās to sieniņas, nomierinot to saspringumu (noņemot sāpes).

Ziede ir paredzēta iedarboties dziedinoši, ne sāpju kupējoši, līdz ar to tā prasīs mazliet laika, lai iedarbotos (pēc novērojuma, sāpošu kāju efektu noņem vienas nakts laikā). Taču, tā nekādā veidā nekupēs sāpes nelikvidējot problēmu, tā tieši iedarbosies uz bojājumu un to bagātinās ar dažādiem organiskiem savienojumiem, barojot, kopjot un atjaunojot normālu veselības stāvokli. Piemēram, retais ārstniecības tauksaknē esošais alantonīts, ir spējīgs panākt šūnu reģenerāciju.

Šīs ziedes pamatā ir dziedināt arī atsāpinot, tamdēļ arī tāds nosaukums “Ātrās palīdzības ziede”, lai cilvēkam, mazinātu nogurumu no sāpēm, paceļot kopējo organisma tonusu un tai pat laikā, bagātīgi barot nepieciešamo problemātisko vietu un tā pēc iespējas ātrāk atkoptos.

Šī ziede pilnībā atšķirsies no aptiekās nopērkamajām ziedēm un smērēm, jo tās rūpnieciskais ražošanas process ir ekonomiski neizdevīgs.

Pamatojums

Diemžēl, gatavojot šo ziedi es recepti neesmu saglabājis, jo tās pamatmērķis bija ātri radīt ziedi, lai palīdzētu cilvēkam ar kāju problēmām, tāpēc tika gatavota pēc sajūtām! Taču apskatot ziedes sastāvu, var droši eksperimentēt, liekot uzsvaru uz tauksaknes sakneņu ekstraktu un zirgkastaņu ekstraktu!