Atindējošā ziede
Ziede, kura palīdz sakopties pēc šodienas dzīves

Ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā no ārstniecības tauksaknes, parastajiem zemestaukiem, bērzu čagas, samtainās ziemenes, parastās gailenes un sekstainās gailenes. Bišu vasks, kokosriekstu eļļa un egļu sveķi.

Lietošana

Šo ziedi lieto lokāli, iepriekš pārliecinoties vai kāda tās sastāvdaļa nerada alerģisku reakciju! Vēlams ziedi uzziest uz jūtīgākas ādas, nelielā daudzumā, piemēram, elkoņa iekšpusē. Ja, pēc stundas nenovērojat blaknes tad ziedi var izmantot arī plašāk.

Šī ziede ir paredzēta lietošanai kursa veidā, kurš sastāv, no vismaz 10 dienām, kad ziede tiek lietota. Protams, kursu var pagarināt pēc nepieciešamības. Es personīgi iesaku šo ziedi lietot ik pārdienas, piemēram, pēc pirts, vannas un citām ādas attīrošām procedūrām.

Svarīgi, lai pastiprinātu šīs ziedes iedarbību, to nevajadzētu lietot kopā ar citu kosmētiku, īpaši rūpnieciskas izcelsmes. Ziedes konsistence pateicoties vaskiem un eļļām ir visnotaļ taukaina, līdz ar to, to ērtāk būs lietot esot mājās ilglaicīgi vai dodoties pie miera.

Ziedi var uzglabāt 2 gadus, taču to atverot, ieteicams, izlietot ātrāk. Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

Ziede paredzēta lietošanai, tikai ārīgi.

Izveide

Ziede jau tradicionāli tiek gatavota no divām daļām! Viena daļa sastāv no bišu vaska, egļu sveķiem un kokosriekstu eļļas. Šīs sastāvdaļas liekam silt pie 110C, līdz iegūstam viendabīgu masu.

Otra daļa sastāv no dažādiem ekstraktiem, kuru sastāvā ir gan augs, gan sēnes. Šo daļu kārsējam minimāli un tieši pirms sajaukšanas ar pirmo daļu. Vēlams nepārsniedzot 80C un ne ilgāk par 20 minūtēm.

Liekam pirmo masu uz vājas liesmas un pakāpeniski lejam tajā otro daļu, intensīvi maisam. Sveķi nosēdīsies uz trauka dibena un liesma neļaus tai sastingt, kamēr pievienosiet otro daļu, kurai ir krasi zemāka temperatūra. Iegūstot viendabīgu masu, kurā nepeld vaska un sveķu gabali, to varat pildīt tīrā tarā.

Ļaujiet masai atdzist un tikai tad aizvākojiet. Taras izvēlei dodiet priekšroku tilpumiem, kuri nepārsniedz 100ml.

Recepte, kuru varat izmantot:

Bišu vasks 15%, kokosriekstu eļļa 10%, egļu sveķi 5%, parasto zemestauku/ samtainās ziemenes/ parastās un sekstainās gailenes ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 50%, ārstniecības tauksaknes ekstrakts eļļā 20%.


Pamatojums

Ziedē atrodas dažādi unikāli dabas resursi, kuri ir spējīgi iedarboties kā kosmētiski, tā ārstnieciski. Ziede palīdzēs sakārtot problemātiskas ādas stāvokli, atrisināt dažādas ādas problēmas, kas saistās ar sēnītēm, baktērijām un vīrusiem. Turklāt šī ziede spēs ne tikai ārstēt, bet arī palīdzēt kosmētiski un piešķirs ādai ne tikai veselīgu izskatu, bet arī piešķirs tai tvirtumu, svaigumu un jauneklību.

Ziedē esošās dabas veltes iedarbosies ādu atjaunojoši, šūnu reģenerējoši, turklāt, ziede ir pārbagāta ar dažādiem antioksidantiem, kuri spēs iedarboties šūnu dziļākajā līmenī, atbrīvojot to no brīvajiem radikāļiem. Turklāt ziede aizsargās ādu no vides ietekmes, kas ir īpaši svarīgi dzīvojot pilsētā un lietojot ne visai ekoloģisku uzturu.

Ir dati par ziedes sastāvdaļu iedarbību uz dažādām patoloģiskām šūnām, īpaši, onkoloģiskajām šūnām. Ziedes sastāvdaļas iedarbosies uz procesiem, kas neļaus veidoties onkoloģiskām šūnām jau pirmsākumos, kā arī neļaus šīm šūnām vairoties. Protams, par konkrētu pretvēža efektivitāti varētu runāt, tikai gadījumā, ja tas būtu pārbaudīts laboratoriski- taču atsevišķu sastāvdaļu testi ir pieejami.