Alvejas ziede
Ziede no vērtīgām dabas veltēm

Lietošana

Ziedi lieto lokāli vēlamajā vietā. Ierobežojumu lietošanā nav, neskaitot alerģiskas reakcijas, tāpēc pirms lietojat šo ziedi uzsmērējiet uz iekšdelnas nedaudz un palūkojieties vai nerodas blaknes. Pēc pieredzes varu teikt, ka šīs ziedes pielietojums 1 reizi, maksimums 2 reizes dienā- pie smagā problēmām, ir pilnībā pietiekama.

Taču ieteikuma kārtā, es to ieteikšu lietot pirms gulētiešanas, ieziesties un doties pie miera. Nākamā rītā ziedes pārpalikumus uz ādas var notīrīt un tā turpinās savu darbību tāpat. Efekts, parasti novērojams, sākot ar lietošanas 2-3 reizi. 

Ziedi var uzglabāt 2 gadus, taču to atverot, ieteicams, izlietot ātrāk. Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

Iekšķīgi šo ziedi lietot nav paredzēts.

Izveide

Ņemam divus traukus. Pirmajā ievietojam sveķus, kokosriekstu eļļu un bišu vasku, un uzkārsējam līdz 120C, līdz tie pilnībā izkūst. Nepieciešamības gadījumā, atdalām sveķos esošo gružus. Ieteicams, gatavot nelielās porcijās, lai sveķi ar bišu vasku neatrastos šādā temperatūras režīmā pārlieku ilgi- maksimāli, kritiskais ilgums ir 3h, taču nevajag to sasniegt.

Otrā traukā pildām pārējās sastāvdaļas. Bišu vaskam un priežu sveķiem izkūstot mēs mazinām temperatūru uz 50-60C un liekam sildīties arī otru trauku līdzās (te var ievietot arī termometru). Redzot, ka otrā traukā visas sastāvdaļas ir uzsilušas un izkusušas, tai pat laikā, pirmā traukā masa ir padzisusi (abos traukos puslīdz vienlīdzīga temperatūra +-20C). Abu trauku saturus varam saliet kopā un izņemt no sildīšanas iekārtas. Iegūto masu ir nepieciešams kārtīgi izmaisīt un sapildīt kārstu tīros, dezinficētos traukos. Traukus labi var izsildīt, sildot pašu ziedes masu!

Recepte: Ķieģeļsarkanās sērsēnes ekstrakts 25%, kokveida alvejas ekstrakts 20%, divšķautnes asinszāles ekstrakts 19%, parastās celmenes ekstrakts 10%, bišu vasks 10%, kokosriekstu eļļa 10%, egļu sveķi 6%.

*der zināt, ka līdzekļos, kuros pievienojat kokveida alvejas ekstraktus ir ar tendenci nesastingt. Līdz ar to šī ziede sanāks mīksta tipa! Lai palielinātu sastingšānu, der pievienot vairāk vasku!

Pamatojums

Ziede veidota uz vērtīgiem dabas līdzekļiem un to lietošanu var uzskatīt par dabīgu "antiage" līdzekli- tas būtu līdzeklis pret novecošanos. Antiage funkciju, galvenokārt, nodrošina ķieģeļsarkanā sērsēne, kura veicina hialuronskābes sintēzi audos, turklāt, kokveida alveja novērsīs dažādus iekaisuma procesu un paralēli celmene ādu atsāpinās. Divšķautņu asinszāle šajā ziedē izteiktāka nozīme, lai amortizētu pārējo līdzekļu aktivitāti uz cilvēka un neļaut tiem radīt diskomfortu ādā.

Ziedes pamata nozīme ir vērsta uz skaistuma kopšanu, nodrošinot ādas dabīgu veselību un novēršot ādas problēmas, gan slimības, gan ilgmūžības radītas. 

Tāpat arī ziedei paredzēta ādas aizsardzības funkcijas pret vides ietekmi- piesārņojums, sals, karstums. Visās sastāvdaļās ir daudz, dažādu vērtīgo vielu, kuri sabaros ādu ar tai nepieciešamo. Neļaujot tai būt sagurušai, izstaipītai un tam līdzīgi! Turēs ādu tonusā, neļaujot tai ciest no vides.