Propolisa ziede
Propolisa ziede ādas veselībai

Sastāvs

Ricinauga eļļa, bišu vasks, asinszāles izvilkums vīnogu kauliņu eļļā, propoliss, smiltsērkšu izvilkums saules puķu eļļā un priežu sveķi, medus.

Lietošana

Lieto lokāli, uzziežot plānā slānī uz nepieciešamās vietas. Ziede ir biezas struktūras, līdz ar to tā pilnībā neuzsūksies. Uzglabāt no tiešiem saules stariem pasargātā vietā.

Izveide

Šī ziede ir izveidojama, ļoti vienkārši- ievieto traukā nepieciešao daudzumu bišu vasku, sveķus un propolisu un ieliek silt uz 120C, ne ilgāk par 3h. Kad viss daudz maz izkusis, ir nepieciešams mazināt temperatūru vidēji uz 40-60C. Sajaucam atsevišķā traukā asinszāles, smiltsērķšķu un ricinauga eļļu un lai tā nebūtu auksta, liekam to silt pie 40-60C. Pēc laika sajaucam abus maisījumus kopā! Gadās, ka propoliss neizkūst pilnībā, bet tas nav bīstamākais, jo daudz aktīvo vielu jau būs nonākuši maisījumā. Gatavu ziedi izņemam no sildiekārtas un kad tā jau sāk dzist, pievienojam medu. Proporcijas ir brīvi eksperimentējamas, augstāk pie "Sastāva" sarakstīju hronoloģiskā secībā sastāvdaļas.


Pamatojums

Ar, ko tad šī ziede ir atšķirīga- tā ir veidota uz ricinauga, smiltsērkšķa un propolisa bāzes. 

Šī ziede iedarbojas kopjoši, galvenokārt, ja ir kādas ādas problēmas, tai ir novērojama gan antibakteriāla, gan pretsēnīšu iedarbība. Propoliss ir aktīvs elements pret dažādām vīrusa saslimšanām, kā piemēram, abu veidu herpes vīrusiem.

Ziede palīdzēs dziedēt gan brūces, gan rētas. Palīdzēs pret dažādas izcelsmes čūlām un alerģiskiem izsitumiem, kā arī visas dienas garumā aizsargās pret vidi.

Ziede pēc struktūras ir pabieza (taukaina), līdz ar to tā neuzsūksies pilnībā, daļa elementu paliks virspusē, daļa iesūksies dziļākos ādas slāņos, līdz ar to veidojot savu dziedniecisko vidi ātrākai izveseļošanās.