Reģenerējošā ziede
Ziede ar reģenerējošām īpašībām

Lietošana

Ziedi lieto lokāli, tieši uz ādas bojājuma skarto vietu. Ierobežojumu lietošanā nav, neskaitot alerģiskas reakcijas, tāpēc pirms lietojat šo ziedi uzsmērējiet uz iekšdelnu nedaudz un palūkojieties vai nerodas blaknes.

Recepte:

Ārstniecības tauksaknes ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 30%, divšķautņu asinszāles ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 15%, parastās sviestu bekas ekstrakts rīsu kliju eļļā 15%, kraupainā pūpēža ekstrakts rīsu kliju eļļā 10%, parasto zemestauku ekstrakts rīsu kliju eļļā 10%, augstākā labuma kokosrieksta eļļa 10%, bišu vasks 10%.

Pamatojums

Visas ziedē izvēlētās sastāvdaļas ir izvēlētas atbilstoši to spējai reģenerēt audus. Šīs ziedes pirmsākumi ir meklējami "Atjaunojošā ziedē", kas bija pirmais mēģinājums iegūt līdzekli, kurš spēj atjaunot ādu, reģenerējot audus. Izmantotās sastāvdaļas no senatnes ir pazīstamas un ir izmantotas sākot no senās Ēģiptes līdz pat mūsdienu oficiālajai medicīnai.

Ziedes pamatmērķis ir iedarboties uz rētaudiem, apdegumiem, brūcēm, pigmentācijas plankumiem, strijām un līdzīga rakstura ādas bojājumiem. Vēl jo vairāk šo efektu panākot, izmantojot tikai dabīgus līdzekļus un pamodinot ādā dabīgos procesus sevis sakopšanā.

Turklāt ziedes esošās sastāvdaļas iedarbosies ne tikai uz ādas defektiem, bet arī ir izmantojama, kā spēcīgs skaistumkopšanas līdzeklis, kurš iedarbosies uz ādu atjaunojoši, veicinās tās tvirtumu, gludumu un veselību.

Der vienmēr atcerēties, ka jebkurš ziedēm noteiktais iedarbības virziens ir visai relatīvs un tas ir daudz plašāks, kā to iespējams aprakstīt.