Darbs ar lapu
Palīgs lapas funkciju apzināšanai

 Meklēšana

Mājas lapas titullapā atrodas “Google meklētājs”, tajā varat ievadīt atslēgas vārdu, kurš Jums ir aktuāls. Atslēgas vārdu var izspriest loģiski, pēc tā, kādā formā tas varētu būt iekļauts tekstos. Pie meklētāja ir iespējams ielikt punktiņu pie “Internetā” vai “Tikai AGF”, attiecīgi pēc šīs informācijas meklētājs izvēlēsies, kur meklēt informāciju- visā internetā vai tikai AGFonds lapā.

Sistemātiskais rādītājs

Mājas lapas titullapā ir atrodams arī “Sistemātiskais rādītājs”, tajā alfabētiskā secībā ir sakārtotas dabas veltes. Meklējot dabas velti, izvēlieties, tai atbilstošo burtu intervālu, pēc pamatnosaukuma. Piemēram, ja meklējat “Divšķautņu asinszāli”, tad alfabētiskajā izkārtojumā šis augs atradīsies pie “A-B”- (Asinszāle divšķautņu).

Jaunākie raksti

Mājas lapas titullapā ir atrodams arī saraksts ar “Jaunākie raksti”. Tur tiek ielikta saite uz jaunākajiem ierakstiem lapā, hronoloģiski no jaunākā.

Rakstu izvēle

Dažādu rakstu lasīšanai pēc izvēles ir iespējama arī:

  • Datorā izvēloties atbilstošo sadaļu lapas galvā. Spiest uz sadaļu nav nepieciešams, atliek tikai pietuvināt peles kursoru sadaļas nosaukumam un atvērsies saraksts, kur izvēlēties vēlamo rakstu.
  • Telefonā, sadaļas ir paslēptas augšējā kreisajā stūrī, apzīmētas ar trīs horizontālām līnijām. Uzspiediet šai ikonai, izvēlieties sadaļu un uzspiediet uz pie tai blakus esošai bultiņas ikonai “V” .

Aktīva bilde

Atverot rakstu par, piemēram, augiem, Jūsu ērtībai aktīva ir titulbilde. Uz tās nospiežot, tiks automātiski atvērts google ar konkrētā auga attainojumu, lai būtu vieglāk iepazīties ar augu vizuālā līmenī.

Auga detalizēts zīmējums

Zem bildes ir tabula, kurā ir ikona ar divām lapiņām, tā atvērs Jums augu visu daļu zīmējumu, lai vēl padziļinātāk varat izgūt vizuālo informāciju.

Paplašinātas meklēšanas iespējas

Pie katras dabas veltes raksta ir atrodams auga latīniskais nosaukums, tāpat arī angliskais, vāciskais, zviedru, igauņu, lietuviešu un krievu- tas ir tiešā veidā saistīts ar to, lai varat to iekrāsot un iekopēt meklētājā, lai paplašinātu iegūstamās informācijas daudzumu. No dažādiem vispasaules resursiem.

Ikonu nozīme

Redzot zem bildes tabulu ar ikonām, es iesaku, iepazīties ar to apzīmējumiem- šeit! Tādi atvieglosiet sev darbu un ieekonomēsiet laiku, īpaši, esot dabā. Ar šo ikonu palīdzību ātrā veidā varat izsecināt auga īpatnības, nelasot pašu rakstu.

Iespēja atbalstīt

Mājas lapas titullapā ir pieejams QR kods un poga "Donate". Izmantojot vienu vai otru varat atbalstīt AGFonds darbību.